800-V3-035-20-001101
Numer produktu DigiKey
800-V3-035-20-001101-ND
Producent
Numer produktu producenta
800-V3-035-20-001101
Opis
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 35 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
800-V3-035-20-001101 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,195" (4,95mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,126" (3,20mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Materiał styku
Mosiądz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=