800-V3-022-30-001101
Numer produktu DigiKey
800-V3-022-30-001101-ND
Producent
Numer produktu producenta
800-V3-022-30-001101
Opis
CONN HEADER SMD 22POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 22 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,191" (4,85mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,116" (2,95mm)
Materiał styku
Mosiądz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=