800-V3-018-22-002101
Numer produktu DigiKey
800-V3-018-22-002101-ND
Producent
Numer produktu producenta
800-V3-018-22-002101
Opis
CONN HEADER R/A 18POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 18 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,141" (3,60mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,126" (3,20mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,172" (4,37mm)
Materiał styku
Mosiądz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=