800-V3-016-6B-002101
Numer produktu DigiKey
800-V3-016-6B-002101-ND
Producent
Numer produktu producenta
800-V3-016-6B-002101
Opis
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 16 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
800-V3-016-6B-002101 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,141" (3,60mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,110" (2,79mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,378" (9,60mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,272" (6,91mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Cylindryczne
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT), poliester, szklane wypełnienie
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A
Zakończenie
Wciskane, lutowane
Napięcie znamionowe
150V=