800-V3-016-32-002101
Numer produktu DigiKey
800-V3-016-32-002101-ND
Producent
Numer produktu producenta
800-V3-016-32-002101
Opis
CONN HEADER SMD 16POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 16 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,141" (3,60mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,272" (6,91mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=