800-V3-010-30-001191
Numer produktu DigiKey
800-V3-010-30-001191-ND
Producent
Numer produktu producenta
800-V3-010-30-001191
Opis
CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 10 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,191" (4,85mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,116" (2,95mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=