800-V3-004-30-001191
Numer produktu DigiKey
800-V3-004-30-001191-ND
Producent
Numer produktu producenta
800-V3-004-30-001191
Opis
CONN HEADER SMD 4POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 4 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,191" (4,85mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,116" (2,95mm)
Seria
Typ kształt
Cylindryczne
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT), poliester, szklane wypełnienie
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=