499-V3-254-10-009101 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 54 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
499-V3-254-10-009101
Numer produktu DigiKey
499-V3-254-10-009101-ND
Producent
Numer produktu producenta
499-V3-254-10-009101
Opis
CONN HEADER R/A 54POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,157" (4,00mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,126" (3,20mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,200" (5,08mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Cylindryczne
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Mosiądz
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT), poliester, szklane wypełnienie
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=