456-V3-256-00-014101
Numer produktu DigiKey
456-V3-256-00-014101-ND
Producent
Numer produktu producenta
456-V3-256-00-014101
Opis
CONN HEADER VERT 56POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 56 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,141" (3,60mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,110" (2,79mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,378" (9,60mm)
Wysokość izolacji
0,110" (2,79mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=