456-V3-230-00-014101 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
Listwa złącza Otwór przelotowy 30 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PRECI DIP EYE OF NEEDLE v022 Interconnects for 047mm leads
456-V3-230-00-014101
Numer produktu DigiKey
456-V3-230-00-014101-ND
Producent
Numer produktu producenta
456-V3-230-00-014101
Opis
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,141" (3,60mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,110" (2,79mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,378" (9,60mm)
Wysokość izolacji
0,110" (2,79mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=