356-V3-145-00-014101
Numer produktu DigiKey
356-V3-145-00-014101-ND
Producent
Numer produktu producenta
356-V3-145-00-014101
Opis
CONN HEADER VERT 45POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 45 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,141" (3,60mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,110" (2,79mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,378" (9,60mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,116" (2,95mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Cylindryczne
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT), poliester, szklane wypełnienie
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A
Zakończenie
Wciskane, lutowane
Napięcie znamionowe
150V=