INP3.6-12X310
Numer produktu DigiKey
1996-INP3.6-12X310-ND
Producent
Numer produktu producenta
INP3.6-12X310
Opis
SOLAR CELL 0.150MW@2.4V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Amorficzny Ogniwa słoneczne 982 µW 5.5 V
Kategoria
Napięcie przy Pmpp
3.2 V
Producent
PowerFilm Inc.
Prąd - zwarciowy (Isc)
47.1 mA
Seria
Typ
Amorficzny
Opakowanie
Torba
Napięcie - przerwa w obwodzie
5.5 V
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Ogniwa
Moc (W) - maks.
982 µW
Rozmiar / wymiar
12,205" x 0,467" x 0,009" (310,00mm x 11,87mm x 0,22mm) (dł. x szer. x wys.)