OFM1005128
Numer produktu DigiKey
3180-OFM1005128-ND
Producent
Numer produktu producenta
OFM1005128
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
90%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 50°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,02" x 2,01" x 1,26" (102,0mm x 51,0mm x 32,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Agencja zatwierdzająca
CE, UL
Prąd - wyjściowy 1
4.2 A