QH08TZ600
Numer produktu DigiKey
596-1353-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
QH08TZ600
Opis
DIODE STANDARD 600V 8A TO220AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 600 V 8A Otwór przelotowy TO-220AC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
QH08TZ600 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
11.1 ns
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
250 µA @ 600 V
Opakowanie
Rurka
Pojemność przy Vr, F
25pF przy 10V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AC
Prąd - średni wyprostowany (Io)
8A
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
3.15 V @ 8 A