42L048D1U
Numer produktu DigiKey
403-1024-ND
Producent
Numer produktu producenta
42L048D1U
Opis
STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Jednobiegunowy Silniki krokowe Magnes trwały Rozmiar ramki 48.0 kroków 960 mA 5V=
Kategoria
Moment obrotowy (oz-in / mNm)
15,1 / 106
Prod.
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 1,650" (42,00mm)
Seria
Średnica - wału
0,118" (3,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - wału i łożyska
0,450" (11,43mm)
Status części
Aktywny
Rozstaw otworów mocujących
1,950" (49,48mm)
Typ
Magnes trwały
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Typ cewki
Jednobiegunowy
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Napięcie - znamionowe
5V=
Rezystancja cewki
5.2 Ohms
Prąd znamionowy (A)
960 mA
Funkcje
Okrągły wał
Kroki na obrót
48.0
Bezwładność wirnika
19,5gcm²
Kąt kroku
7,5°
Waga
0.257lb (116.4g)
Dokładność
±15%