22N28-216E.286
Numer produktu DigiKey
403-1079-ND
Producent
Numer produktu producenta
22N28-216E.286
Opis
STANDARD MOTOR 10000 RPM 6V
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Szczotkowane Silnik prądu stałego Standard 10000obr./min 3,8W 6V=
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
1,189 / 8,4
Producent
Portescap
Moc - znamionowa
3,8W
Seria
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,866" (22,00mm)
Opakowanie
Taca
Średnica - wału
0,059" (1,50mm)
Status części
Aktywny
Długość - wału i łożyska
0,295" (7,50mm)
Typ
Silnik prądu stałego
Rozstaw otworów mocujących
0,472" (12,00mm)
Funkcja
Standard
Styl zakończenia
Pole lutownicze
Typ silnika
Szczotkowane
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Napięcie - znamionowe
6V=