EM4970-24#
Numer produktu DigiKey
501-2555-ND
Producent
Numer produktu producenta
EM4970-24#
Opis
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 24"
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24,0" (609,60mm) BNC, wtyczka męska - Odprowadzenie przewodu Odprowadzenie testowe 500V~
Kategoria
Długość kabla
24,0" (609,60mm)
Producent
Pomona Electronics
Przekrój przewodu
20 AWG
Seria
Napięcie - znamionowe
500V~
Opakowanie
Zbiorcze
Zakres temperatur
131°F (55°C)
Status części
Aktywny
Materiał -izolacja
Polichlorek winylu (PCW)
Konfiguracja
Gniazdo na odprowadzenia przewodu
Kolor
Czarne i czerwone
Złącze 1.
BNC, wtyczka męska
Bazowy numer produktu
Złącze 2.
Odprowadzenie przewodu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 2 127
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 5.8"
W magazynie: 1497
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 48"
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 18"
W magazynie: 580
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 36"
W magazynie: 881
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 72"