4911A-36-2
Numer produktu DigiKey
501-2212-ND
Producent
Numer produktu producenta
4911A-36-2
Opis
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
36,0" (914,40mm) Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną - wysuwany - Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną - wysuwany Patchcord 1000V~ (1kV)
Kategoria
Długość kabla
36,0" (914,40mm)
Producent
Pomona Electronics
Typ
Patchcord
Seria
Zawartość
1 odprowadzenie, czerwone
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał -izolacja
Polichlorek winylu (PCW)
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
18 AWG
Metoda układania stosu
Brak możliwości ustawiania w stosy
Napięcie - znamionowe
1000V~ (1kV)
Konfiguracja
Bananowy na bananowy
Parametry znamionowe
CAT. III 1000V, IEC 1010
Złącze 1.
Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną - wysuwany
Prąd znamionowy (A)
10A
Złącze 2.
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 144
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
W magazynie: 203
Długość alternatywna
TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
W magazynie: 10
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
W magazynie: 73
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
W magazynie: 140
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
W magazynie: 55
TEST LEAD BANANA TO BANANA 120"