2249-C-120
Numer produktu DigiKey
501-1014-ND
Producent
Numer produktu producenta
2249-C-120
Opis
COAX CBL BNC TO BNC 10'
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do BNC RG-58C 120,0" (3,0m) 10,0'
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Pomona Electronics
Długość
120,0" (3,0m) 10,0'
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kabla
RG-58C
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do BNC
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Częstotliwość - maks.
4 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Czarne
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Funkcje
Ekranowany
Złącze 2.
Wtyczka BNC
Bazowy numer produktu
Płeć 2. styku
Męskie
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 344
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Długość alternatywna
COAX CBL BNC TO BNC 12"
W magazynie: 726
COAX CBL BNC TO BNC 15'
W magazynie: 108
COAX CBL BNC TO BNC 24"
W magazynie: 1184
COAX CBL BNC TO BNC 25'
W magazynie: 56
COAX CBL BNC TO BNC 36"