P31-12MXA
Numer produktu DigiKey
P31-12MXA-ND
Producent
Polytron
Numer produktu producenta
P31-12MXA
Opis
AC/DC CONVERTER 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 2 Wyjście 12V 25mA, 25mA 105 - 230V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Producent
Polytron
Funkcje
SCP
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 71°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 5-DIP
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
2,01" x 2,01" x 0,87" (51,0mm x 51,0mm x 22,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
2
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, UL
Napięcie - wejściowe
105 - 230V~
Regulacja linii
0.001
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Regulacja obciążenia
0.001
Prąd - wyjściowy (maks.)
25mA, 25mA