PTRA-1C-24C-T5-X
Numer produktu DigiKey
2634-PTRA-1C-24C-T5-X-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTRA-1C-24C-T5-X
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 40A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187"/0,250"
Prod.
Izolacja cewki
Klasa F
Seria
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
7,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
15 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
10 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Srebro-tlenek kadmu (AgCdO)
Prąd znamionowy styku
40 A
Agencja zatwierdzająca
CUL, cURus, UL
Napięcie przełączania
300V~, 110V= (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
12000VA, 4400W
Rezystancja cewki
120 Ohms
Prąd cewki
83.3 mA