PC792A-1C-C-24C-N-X
Numer produktu DigiKey
2634-PC792A-1C-C-24C-N-X-ND
Producent
Numer produktu producenta
PC792A-1C-C-24C-N-X
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Producent
Picker Components
Czas pracy
7 ms
Opakowanie
Skrzynka
Czas zwalniania
2 ms
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Dogniazdowe
Typ cewki
Bez podtrzymania
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Prąd cewki
66.7 mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie cewki
24V=
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Moc cewki
1,6W
Napięcie przełączania
75V= (maks.)
Rezystancja cewki
360 Ohms
Napięcie wymuszenia działania
15,6V=