PC520-1C-24S-X
Numer produktu DigiKey
2634-PC520-1C-24S-X-ND
Producent
Numer produktu producenta
PC520-1C-24S-X
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Typ mocowania
Czas pracy
15 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
10 ms
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy styku
20 A
Materiał styku
Srebro-tlenek kadmu (AgCdO)
Napięcie przełączania
250V~ (maks.)
Agencja zatwierdzająca
CUL, cURus, UL
Obciążenie - maks. przełączanie
5000VA
Typ przekaźnika
Prąd cewki
15 mA
Rezystancja cewki
1.6 kOhms