PYA20A150133
Numer produktu DigiKey
993-PYA20A150133-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYA20A150133
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 19.
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15V 20 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Producent
Phihong USA
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 10,0mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,80" x 1,70" x 1,14" (71,2mm x 43,2mm x 29,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
15V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,33A
Numer standardowy
Moc (W)
20 W