PSC15A-060-C4
Numer produktu DigiKey
993-PSC15A-060-C4-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSC15A-060-C4
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6V 15 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
Phihong USA
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 1,35mm x śr. zewn. 3,5mm x żeńskie 10,0mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,81" x 1,97" x 1,23" (71,5mm x 50,0mm x 31,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
6V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
15 W