PSAA06A-120L6 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Phihong USA
W magazynie: 244
Arkusz danych
MFR Recommended
Phihong USA
W magazynie: 79
Arkusz danych
W magazynie: 11 071
12V 6 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PSAA06A-120L6
Numer produktu DigiKey
993-1332-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSAA06A-120L6
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
30mW (maks.)
Producent
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,62" x 1,10" x 1,54" (66,5mm x 28,0mm x 39,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
cULus
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Bazowy numer produktu
Moc (W)
6 W