PSA15R-150P6-R
Numer produktu DigiKey
993-PSA15R-150P6-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSA15R-150P6-R
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Szczegółowy opis
15V 15 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
Phihong USA
Polaryzacja
Środek dodatni
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 10,0mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Złącze wejściowe
Wiele ostrzy
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,82" x 1,97" x 1,31" (71,7mm x 50,0mm x 33,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
15V
Agencja zatwierdzająca
CE, C-Tick, cULus, GS
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Waga
0.333lb (151.05g)
Moc (W)
15 W