PSA10F-050-R
Numer produktu DigiKey
993-1292-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSA10F-050-R
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5V 10 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Producent
Phihong USA
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 1
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
USB Micro
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Rozmiar / wymiar
2,36" x 1,85" x 0,59" (60,0mm x 47,0mm x 15,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Agencja zatwierdzająca
AS/NZS, cULus, IEC, PSE
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~