PPL36U-050
Numer produktu DigiKey
993-1443-ND
Producent
Numer produktu producenta
PPL36U-050
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 25W
Szczegółowy opis
5V 25 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 10,0mm
Długość sznura
39,4" (1,00m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,94" x 1,97" x 1,30" (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
5V
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Numer standardowy
Moc (W)
25 W