PPL24M-120 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Phihong USA
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Phihong USA
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla PPL24M-120 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PPL24M-120
Numer produktu DigiKey
993-PPL24M-120-ND
Producent
Numer produktu producenta
PPL24M-120
Opis
DESKTOP - C6
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 24 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 10,0mm
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C6
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,94" x 1,97" x 1,30" (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A
Numer standardowy
Moc (W)
24 W