POE75U-1UP jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Phihong USA
W magazynie: 1 031
Arkusz danych
Bezpośrednie
Phihong USA
W magazynie: 2 376
Arkusz danych
56V Zasilanie PoE (Power over Ethernet) 1 Port Wtryskiwacz środkowy 10/100/1000Mbps transmisji danych
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
POE75U-1UP
Numer produktu DigiKey
993-1095-ND
Producent
Numer produktu producenta
POE75U-1UP
Opis
POE INJECTOR 75W 56V DESKTOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość danych
10/100/1000Mbps
Producent
Funkcje
IP67, OCP, OVP, SCP
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 40°C
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
80%
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Biurkowy
Typ
Wtryskiwacz środkowy
Rozmiar / wymiar
6,53" x 3,15" x 1,73" (166,0mm x 80,0mm x 44,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Liczba portów
1
Uwaga
Przewód zasilający sprzedawany oddzielnie
Napięcie - wyjściowe
56V
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Prąd - wyjściowy
670 mA
Złącze wyjściowe
RJ45 (dane, zasilanie)
Moc (W) - na port
75W