POE75D-1UP
Numer produktu DigiKey
993-1094-ND
Producent
Numer produktu producenta
POE75D-1UP
Opis
POE INJECTOR 75W 56V DESKTOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56V Zasilanie PoE (Power over Ethernet) 1 Port Wtryskiwacz środkowy 10/100/1000Mbps transmisji danych
Kategoria
Prędkość danych
10/100/1000Mbps
Producent
Phihong USA
Funkcje
IP67, OCP, OVP, SCP
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 40°C
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
85%
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Biurkowy
Typ
Wtryskiwacz środkowy
Rozmiar / wymiar
6,53" x 3,15" x 1,73" (166,0mm x 80,0mm x 44,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
36 - 72V
Agencja zatwierdzająca
CE
Liczba portów
1
Złącze wejściowe
Kostka zaciskowa (zasilanie), RJ45 (dane)
Napięcie - wyjściowe
56V
Złącze wyjściowe
RJ45 (dane, zasilanie)
Prąd - wyjściowy
670 mA
Waga
1.1lbs (499g)
Moc (W) - na port
75W