POE31W-560
Numer produktu DigiKey
993-1086-ND
Producent
Numer produktu producenta
POE31W-560
Opis
POE INJECTOR 30W 56V DESKTOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56V Zasilanie PoE (Power over Ethernet) 1 Port Wtryskiwacz pasywny 10/100/1000Mbps transmisji danych
Kategoria
Prędkość danych
10/100/1000Mbps
Producent
Phihong USA
Funkcje
IP67, OCP, OVP, SCP
Seria
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom V
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Biurkowy
Typ
Wtryskiwacz pasywny
Rozmiar / wymiar
6,42" x 2,56" x 1,42" (163,3mm x 65,0mm x 36,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Liczba portów
1
Uwaga
Przewód zasilający sprzedawany oddzielnie
Napięcie - wyjściowe
56V
Złącze wejściowe
IEC 320-C8
Prąd - wyjściowy
540 mA
Złącze wyjściowe
RJ45 (dane, zasilanie)
Moc (W) - na port
30W