PRN.000.025-0010
Numer produktu DigiKey
4512-PRN.000.025-0010-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRN.000.025-0010
Opis
SBC 1.0GHZ 1 CORE 1GB RAM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Komputer jednopłytkowy 1GHz 1 Rdzeń 1GB RAM TI AM3352 ARM Cortex-A8, ARMv7
Rozmiar / wymiar
5,197" x 3,386" (132,00mm x 86,00mm)
Producent
Perinet
Pojemność RAM/zainstalowana
1GB
Seria
Interfejs przechowywania
eMMC, SD
Opakowanie
Skrzynka
Ethernet
100 Mbps
Status części
Aktywny
USB
USB 2.0 (1)
Procesor rdzenia
TI AM3352 ARM Cortex-A8, ARMv7
Cyfrowe linie wejścia-wyjścia
10
Prędkość
1GHz
Układ czasowy nadzorujący
Brak
Liczba rdzeni
1
Temperatura robocza
-25°C - 75°C (TA)
Moc (W)
15W