Ilustracja dla UB2000-30GM-H3 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
UB2000-30GM-H3
Numer produktu DigiKey
2046-UB2000-30GM-H3-ND
Producent
Numer produktu producenta
UB2000-30GM-H3
Opis
ULTRASONIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ultradźwiękowy Czujnik zbliżeniowy 3,150" - 78,740" (80mm - 2000mm) IP67 Cylindryczne, gwintowane - M30
Kategoria
Materiał - korpus
Mosiądz niklowany, poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Producent
Pepperl+Fuchs, Inc.
Napięcie - zasilania
10V - 30V
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Kabel
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Typ czujnika
Ultradźwiękowy
Stopień ochrony
IP67
Odległość wykrywania
3,150" - 78,740" (80mm - 2000mm)