Ilustracja dla SLCT30-1200-R jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SLCT30-1200-R
Numer produktu DigiKey
2046-SLCT30-1200-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLCT30-1200-R
Opis
PHOTOELECTRIC SAFETY
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kurtyna świetlna 30mm Dłoń/ramię
Kategoria
Wysokość ochrony
1200mm
Producent
Pepperl+Fuchs, Inc.
Zakres roboczy
0,2m - 8,0m
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-35°C - 60°C
Ochrona
Dłoń/ramię
Napięcie - zasilania
24V=
Zdolność wykrywania
30mm