Ilustracja dla RAL70-IR/32/98 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RAL70-IR/32/98
Numer produktu DigiKey
2046-RAL70-IR/32/98-ND
Producent
Numer produktu producenta
RAL70-IR/32/98
Opis
PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Optyczne Czujniki optyczne 2,756" (70mm) Aktywowane ciemnością
Kategoria
Czas odpowiedzi
100µs
Producent
Pepperl+Fuchs, Inc.
Konfiguracja wyjściowa
Aktywowane ciemnością
Opakowanie
Skrzynka
Źródło światła
Podczerwień LED
Status części
Aktywny
Metoda połączenia
Connector, M8
Metoda wykrywania
Optyczne
Stopień ochrony
IP67
Odległość wykrywania
2,756" (70mm)
Typ regulacji
Stały
Napięcie - zasilania
24V
Temperatura robocza
-10°C - 60°C