OMT50-R100-2EP-IO-V31-L
Numer produktu DigiKey
2046-OMT50-R100-2EP-IO-V31-L-ND
Producent
Numer produktu producenta
OMT50-R100-2EP-IO-V31-L
Opis
SENSOR OPT 8-30CM DIGITAL NPN
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki optyczne 0,79" - 1,97" (2 - 5cm) Cyfrowe, NPN, PNP, komplementarne wyjścia
Kategoria
Typ wyjścia
Cyfrowe, NPN, PNP, komplementarne
Producent
Pepperl+Fuchs, Inc.
Napięcie - zasilania
10V - 30V
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - zasilania
25 mA
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
10°C - 60°C
Odległość wykrywania
0,79" - 1,97" (2 - 5cm)