PE3C8873/GR-120 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Zespół kabla koncentryczny HD-BNC do HD-BNC Belden 1855A 120,0" (3,0m) 10,0'
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PE3C8873/GR-120
Numer produktu DigiKey
6099-PE3C8873/GR-120-ND
Producent
Numer produktu producenta
PE3C8873/GR-120
Opis
COAX CBL HD-BNC TO HD-BNC 10'
Szczegółowy opis
Długość
120,0" (3,0m) 10,0'
Typ kabla
Belden 1855A
Impedancja kabla
75 Ohms
Styl
HD-BNC do HD-BNC
Impedancja złącza
75 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka HD-BNC
Impedancja całkowita
75 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Kolor
Zielone
Złącze 2.
Wtyczka HD-BNC
Temperatura robocza
-30°C - 75°C