PE3C8814/BK-300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Zespół kabla koncentryczny HD-BNC do HD-BNC Belden 1694A 300,0" (7,6m) 25,0'
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PE3C8814/BK-300
Numer produktu DigiKey
6099-PE3C8814/BK-300-ND
Producent
Numer produktu producenta
PE3C8814/BK-300
Opis
COAX CBL BNC TO HD-BNC 25'
Szczegółowy opis
Długość
300,0" (7,6m) 25,0'
Typ kabla
Belden 1694A
Impedancja kabla
75 Ohms
Styl
HD-BNC do HD-BNC
Impedancja złącza
75 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Impedancja całkowita
75 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Kolor
Czarne
Złącze 2.
Wtyczka HD-BNC
Temperatura robocza
-20°C - 75°C