PE3C8813/BR-12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
L-com
Zespół kabla koncentryczny SMA do BNC Belden 1694A 12,00" (304,80mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PE3C8813/BR-12
Numer produktu DigiKey
6099-PE3C8813/BR-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PE3C8813/BR-12
Opis
COAX CBL BNC TO BNC 12"
Szczegółowy opis
Długość
12,00" (304,80mm)
Typ kabla
Belden 1694A
Impedancja kabla
75 Ohms
Styl
SMA do BNC
Impedancja złącza
75 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Impedancja całkowita
75 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Kolor
Brązowe
Złącze 2.
Wtyczka BNC
Temperatura robocza
-20°C - 75°C