PE3C8744/RD-300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Fairview Microwave
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
L-com
W magazynie: 0
Arkusz danych
Pasternack
Zespół kabla koncentryczny HD-BNC do HD-BNC Belden 4694R 300,0" (7,6m) 25,0'
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PE3C8744/RD-300
Numer produktu DigiKey
6099-PE3C8744/RD-300-ND
Producent
Numer produktu producenta
PE3C8744/RD-300
Opis
COAX CBL BNC TO HD-BNC 25'
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Pasternack
Długość
300,0" (7,6m) 25,0'
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kabla
Belden 4694R
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
75 Ohms
Styl
HD-BNC do HD-BNC
Impedancja złącza
75 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Impedancja całkowita
75 Ohms
Płeć 1. styku
Męskie
Częstotliwość - maks.
12 GHz
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Kolor
Czerwone
Złącze 2.
Wtyczka HD-BNC
Temperatura robocza
-30°C - 75°C