100R24-127B
Numer produktu DigiKey
HF24U-05-ND
Producent
Numer produktu producenta
100R24-127B
Opis
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 5"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 5,000" (127,00mm)
Kategoria
Raster
0,039" (1,00mm)
Producent
Parlex USA LLC
Długość
5,000" (127,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Górna po obu stronach, tylne po obu stronach
Typ kabla
FFC, FPC
Bazowy numer produktu
Liczba żył
24
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 338
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 5.98"
W magazynie: 0
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 12"
W magazynie: 417
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 18"
W magazynie: 0
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 2"
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 3"