100R17-305B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Parlex USA LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
GCT
W magazynie: 0
Arkusz danych
17 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 12,0" (304,8mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
100R17-305B
Numer produktu DigiKey
HF17U-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
100R17-305B
Opis
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 12"
Szczegółowy opis
Kategoria
Raster
0,039" (1,00mm)
Długość
12,0" (304,8mm)
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)
Liczba żył
17
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
100R17-254BParlex USA LLC0HF17U-10-ND7,74176 złSimilar
10-17-A-0304-C-4-08-4-TGCT02073-10-17-A-0304-C-4-08-4-T-ND2,09189 złSimilar
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Długość alternatywna
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 10"
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 18"
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 2"
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 3"
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 4"