100R12-254B
Numer produktu DigiKey
HF12U-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
100R12-254B
Opis
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 10"
Szczegółowy opis
12 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
Kategoria
Raster
0,039" (1,00mm)
Długość
10,0" (254,0mm)
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)
Liczba żył
12
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 127
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 5.98"
W magazynie: 383
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 12"
W magazynie: 431
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 18"
W magazynie: 225
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 2"
W magazynie: 5532
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 3"