100R10-305B
Numer produktu DigiKey
HF10U-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
100R10-305B
Opis
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Raster
0,039" (1,00mm)
Producent
Parlex USA LLC
Długość
12,0" (304,8mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Górna po obu stronach, tylne po obu stronach
Typ kabla
FFC, FPC
Bazowy numer produktu
Liczba żył
10
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 434
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 5.98"
W magazynie: 567
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 18"
W magazynie: 0
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 2"
W magazynie: 1123
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 3"
W magazynie: 411
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 4"