100R-08-152B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Parlex USA LLC
W magazynie: 806
Arkusz danych
Ilustracja dla 100R-08-152B jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
100R-08-152B
Numer produktu DigiKey
215-100R-08-152B-ND
Producent
Numer produktu producenta
100R-08-152B
Opis
CABLE FFC/FPC 8POS 1MM 5.98"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 5,984" (152,00mm)
Kategoria
Liczba żył
8
Producent
Parlex USA LLC
Raster
0,039" (1,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
5,984" (152,00mm)
Status części
Aktywny
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)