050R5-127B
Numer produktu DigiKey
HFF-05U-05-ND
Producent
Numer produktu producenta
050R5-127B
Opis
CABLE FFC/FPC 5POS 0.5MM 5"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Kategoria
Raster
0,020" (0,50mm)
Producent
Parlex USA LLC
Długość
5,000" (127,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Górna po obu stronach, tylne po obu stronach
Typ kabla
FFC, FPC
Bazowy numer produktu
Liczba żył
5
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 347
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CABLE FFC/FPC 5POS 0.5MM 2"
W magazynie: 0
CABLE FFC/FPC 5POS 0.5MM 3"
W magazynie: 601
CABLE FFC/FPC 5POS 0.5MM 4"
W magazynie: 153
CABLE FFC/FPC 5POS 0.5MM 5.98"