050R30-51B nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
GCT
W magazynie: 751
Arkusz danych
30 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 2,000" (50,80mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
050R30-51B
Numer produktu DigiKey
HFF-30U-02-ND
Producent
Numer produktu producenta
050R30-51B
Opis
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 2"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Raster
0,020" (0,50mm)
Producent
Parlex USA LLC
Długość
2,000" (50,80mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Górna po obu stronach, tylne po obu stronach
Typ kabla
FFC, FPC
Bazowy numer produktu
Liczba żył
30
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
05-30-A-0050-A-4-06-4-TGCT7512073-05-30-A-0050-A-4-06-4-T-ND1,06000 złSimilar
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 4"
W magazynie: 0
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 5.98"
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 3"
W magazynie: 709
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 5"
W magazynie: 452
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 12"