050R21-76B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Parlex USA LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Parlex USA LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
GCT
21 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 3,000" (76,20mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
050R21-76B
Numer produktu DigiKey
HFF-21U-03-ND
Producent
Numer produktu producenta
050R21-76B
Opis
CABLE FFC/FPC 21POS 0.5MM 3"
Szczegółowy opis
Kategoria
Raster
0,020" (0,50mm)
Producent
Długość
3,000" (76,20mm)
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)